200
modifications
| Ligne 447 : | Ligne 447 : | ||
|bgcolor="BlueViolet" align="center"|Violait de vache | |bgcolor="BlueViolet" align="center"|Violait de vache | ||
|bgcolor="DodgerBlue" align="center"|Emo | |bgcolor="DodgerBlue" align="center"|Emo | ||
|- | |||
|bgcolor="Gray" colspan="6" align="center" |Tribus réunifiées | |||
|- | |||
|? | |||
|align="center"|Immunité | |||
|bgcolor="Gold" align="center"|? | |||
|bgcolor="Silver" align="center"|? | |||
|bgcolor="Banane" align="center"|? | |||
|bgcolor="Gold" align="center"|? | |||
|- | |||
|} | |} | ||
modifications