248
modifications
| Ligne 607 : | Ligne 607 : | ||
! I°16 | ! I°16 | ||
! I°17 | ! I°17 | ||
|- | |- | ||
|'''Brentarra''' | |'''Brentarra''' | ||
| Ligne 725 : | Ligne 704 : | ||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''Barti''' | |||
|69% | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="MediumPurple" align="center" rowspan="22"|''N''<br> <br>''O''<br> <br>''L''<br> <br>''I''<br> <br>''V''<br> <br>''E'' | |||
|bgcolor="tomato" align="center"|x | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="MediumPurple" align="center" rowspan="20"|''N''<br> <br>''O''<br> <br>''L''<br> <br>''I''<br> <br>''V''<br> <br>''E'' | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="MediumPurple" align="center" rowspan="16"|''N''<br> <br>''O''<br> <br>''L''<br> <br>''I''<br> <br>''V''<br> <br>''E'' | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="tomato" align="center"|x | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="forestgreen" align="center"|✓ | |||
|bgcolor="tomato" align="center"|x | |||
|bgcolor="MediumPurple" align="center" rowspan="8"|''N''<br> ''O''<br> <br>''L''<br> ''I''<br> ''V''<br> ''E'' | |||
|bgcolor="tomato" align="center"|x | |||
|bgcolor="darkgray"| | |||
|- | |- | ||
|'''Emo''' | |'''Emo''' | ||
modifications