Kheys
130
modifications
Ligne 726 : | Ligne 726 : | ||
| Konwicki || 501 || 14 || +1 || 17.275 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Konwicki || 501 || 14 || +1 || 17.275 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Azide || | | Azide || 408 || 17 || || 12.000 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| JustAMinute || | | JustAMinute || 353 || 13 || +1 || 13.074 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Perro || 315 || 8 || +1 || 18.529 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Perro || 315 || 8 || +1 || 18.529 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| xrock || | | xrock || 333 || 13 || +1 || 12.333 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Fraise001 || 231 || 13 || +3 || 7.965 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Fraise001 || 231 || 13 || +3 || 7.965 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
Ligne 739 : | Ligne 739 : | ||
|- | |- | ||
| Lippina || 158 || 8 || +1 || 9.294 || | | Lippina || 158 || 8 || +1 || 9.294 || | ||
|- | |||
| [Mine]Volt || 157 || 9 || -1 || 9.235 || [[File:or.png|15px]] | |||
|- | |- | ||
| Viking-Khey || 149 || 10 || || 7.450 || | | Viking-Khey || 149 || 10 || || 7.450 || | ||
|- | |- | ||
| 30mars || 143 || 8 || || 8.938 || [[File:or.png|15px]] | | 30mars || 143 || 8 || || 8.938 || [[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Abraham || | | Abraham || 136 || 12 || || 5.666 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| SoylentBlue || 123 || 5 || || 12.300 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | SoylentBlue || 123 || 5 || || 12.300 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Kitchukov || 123 || 11 || +1 || 5.347 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Kitchukov || 123 || 11 || +1 || 5.347 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |||
| Mental || 121 || 5 || || 12.100 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | |||
|- | |- | ||
| Hausdorff || 121 || 5 || +1 || 11.000 || [[File:or.png|15px]] | | Hausdorff || 121 || 5 || +1 || 11.000 || [[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Habeas-Corpus || 115 || 6 || || 9.583|| [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Habeas-Corpus || 115 || 6 || || 9.583|| [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
Ligne 763 : | Ligne 763 : | ||
|- | |- | ||
| patate-cell || 67 || 8 || || 4.188 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | patate-cell || 67 || 8 || || 4.188 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |||
| Komsomols || 60 || 2 || || 15.000 || | |||
|- | |- | ||
| Vettel || 48 || 2 || || 12.000 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | Vettel || 48 || 2 || || 12.000 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |||
| Ajax || 45 || 2 || || 11.250 || | |||
|- | |- | ||
| Far || 41 || 2 || +1 || 8.200 || [[File:or.png|15px]] | | Far || 41 || 2 || +1 || 8.200 || [[File:or.png|15px]] | ||
|- | |||
| LeTrainPi || 36 || 5 || || 3.600 || | |||
|- | |- | ||
| Hassenljou || 35 || 4 || || 4.375 || | | Hassenljou || 35 || 4 || || 4.375 || | ||
|- | |- | ||
| Shibboleth || 34 || 2 || || 8.500 || | | Shibboleth || 34 || 2 || || 8.500 || | ||
|- | |- | ||
| Géante-Rouge || 32 || 3 || +1 || 4.571 || [[File:or.png|15px]] | | Géante-Rouge || 32 || 3 || +1 || 4.571 || [[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| Haruspice || 28 || 1 || || 14.000 || | | Haruspice || 28 || 1 || || 14.000 || | ||
Ligne 784 : | Ligne 786 : | ||
| germainautiste || 27 || 6 || || 2.250 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | | germainautiste || 27 || 6 || || 2.250 || [[File:or.png|15px]][[File:or.png|15px]] | ||
|- | |- | ||
| | | FlodaReltih || 25 || 1 || || 12.500 || [[File:or.png|15px]] | ||
|- | |||
| Llapian || 23 || 1 || || 11.500 || | |||
|- | |- | ||
| Dropthezitounes || 23 || 1 || || 11.500 || | | Dropthezitounes || 23 || 1 || || 11.500 || | ||
Ligne 791 : | Ligne 795 : | ||
|- | |- | ||
| SomaliaBall || 22 || 1 || || 11.000 || | | SomaliaBall || 22 || 1 || || 11.000 || | ||
|- | |||
| Troupo2ban || 22 || 1 || || 11.000 || | |||
|- | |- | ||
| Vettel_Haine || 21 || 1 || +1 || 7.000 || | | Vettel_Haine || 21 || 1 || +1 || 7.000 || | ||
|- | |- | ||
| OncleFernand || 19 || 1 || +1 || 6.333 || | |||
|- | |||
| Test0sTerone || 17 || 2 || || 4.250 || | | Test0sTerone || 17 || 2 || || 4.250 || | ||
|- | |- | ||
Ligne 799 : | Ligne 807 : | ||
|- | |- | ||
| YuJeongYeon || 13 || 1 || || 6.500 || | | YuJeongYeon || 13 || 1 || || 6.500 || | ||
|- | |||
| robert_lediable || 13 || 1 || || 6.500 || | |||
|- | |- | ||
| tartenpignonn || 9 || 1 || || 4.500 || | | tartenpignonn || 9 || 1 || || 4.500 || | ||
Ligne 808 : | Ligne 818 : | ||
| Sohma || 5 || 1 || || 2.500 || | | Sohma || 5 || 1 || || 2.500 || | ||
|- | |- | ||
| | | mousseron || 5 || 1 || || 2.500 || | ||
|- | |- | ||
| frenchmontana67 || 5 || 2 || || 1.250 || | | frenchmontana67 || 5 || 2 || || 1.250 || |