200
modifications
Balise : Via portable |
|||
| Ligne 698 : | Ligne 698 : | ||
|bgcolor="blueviolet"|SSBBL | |bgcolor="blueviolet"|SSBBL | ||
|bgcolor="blueviolet"|Hugo | |bgcolor="blueviolet"|Hugo | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white"> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">SSBBL</span> | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white"> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
| Ligne 893 : | Ligne 893 : | ||
| | | | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
!align="left"|Nico | !align="left"|Nico | ||
| Ligne 976 : | Ligne 958 : | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
!align="left"| | !align="left"|Toaddle | ||
|bgcolor="tomato"|? | |||
| | |||
|bgcolor="limegreen"|? | |||
|bgcolor="limegreen"|Pika | |||
| | |||
| | | | ||
|bgcolor="orange"|Pierro | |||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor="orange"|? | |||
|bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Ghost</span> | |||
|bgcolor="gray" colspan="3"|''Redemption Island'' | |||
|? | |||
|- | |||
!align="left"|Hugo | |||
|bgcolor="tomato"|? | |||
| | | | ||
|bgcolor="limegreen"|Hugo | |||
|bgcolor="limegreen"|Pika | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Ligne 989 : | Ligne 987 : | ||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor="blueviolet"| | |bgcolor="blueviolet"|? | ||
|bgcolor=" | |bgcolor="blueviolet"|? | ||
|bgcolor="gray" colspan=" | |bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">?</span> | |||
|- | |- | ||
!align="left"| | !align="left"|SSBBL | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor=" | |bgcolor="pink"|? | ||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor=" | |bgcolor="blueviolet"|SSBBL | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white"> | |bgcolor="gray"|''Red Isl'' | ||
|bgcolor="gray | |bgcolor="darkgray" colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
!align="left"|Yoso | !align="left"|Yoso | ||
modifications