Kheys
130
modifications
Ligne 142 : | Ligne 142 : | ||
|- | |- | ||
| Perro || 280 || 7 || +1 || 18.666 || 4 | | Perro || 280 || 7 || +1 || 18.666 || 4 | ||
|- | |||
| Azide || 207 || 8 || || 12.938 || 5 | |||
|- | |- | ||
| JustAMinute || 204 || 6 || +1 || 15.692 || 0 | | JustAMinute || 204 || 6 || +1 || 15.692 || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | Konwicki || 189 || 5 || || 18.900 || 3 | ||
|- | |- | ||
| | | 30mars || 143 || 8 || || 8.938 || 1 | ||
|- | |- | ||
| | | Fraise001 || 127 || 7 || +2 || 7.938 || 3 | ||
|- | |- | ||
| Lippina || 121 || 5 || +1 || 11.000 || 0 | | Lippina || 121 || 5 || +1 || 11.000 || 0 | ||
Ligne 156 : | Ligne 158 : | ||
|- | |- | ||
| Hausdorff || 111 || 4 || +1 || 12.333 || 1 | | Hausdorff || 111 || 4 || +1 || 12.333 || 1 | ||
|- | |||
| Kitchukov || 102 || 9 || +1 || 5.368 || 3 | |||
|- | |- | ||
| Viking-Khey || 96 || 5 || +1 || 8.727 || 0 | | Viking-Khey || 96 || 5 || +1 || 8.727 || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | Habeas-Corpus || 90 || 5 || || 10.000 || 1 | ||
|- | |- | ||
| | | Anti-Victime || 47 || 3 || || 7.833 || 1 | ||
|- | |- | ||
| Fapmaster || 39 || 1 || || 19.500 || 0 | | Fapmaster || 39 || 1 || || 19.500 || 0 | ||
|- | |- | ||
| | | xrock || 34 || 1 || || 17.000 || 1 | ||
|- | |- | ||
| Dropthezitounes || 23 || 1 || || 11.500 || 0 | | Dropthezitounes || 23 || 1 || || 11.500 || 0 | ||
Ligne 174 : | Ligne 176 : | ||
|- | |- | ||
| Jean-Mollusque || 21 || 1 || || 10.500 || 0 | | Jean-Mollusque || 21 || 1 || || 10.500 || 0 | ||
|- | |||
| King_Puceau || 13 || 1 || || 6.500 || 0 | |||
|- | |||
| germainautiste || 11 || 4 || || 1.375 || 2 | |||
|- | |- | ||
| Abraham || 9 || 1 || || 4.500 || 0 | | Abraham || 9 || 1 || || 4.500 || 0 | ||
|- | |- | ||
| tartenpignonn || 9 || 1 || || 4.500 || 0 | | tartenpignonn || 9 || 1 || || 4.500 || 0 | ||
|- | |- | ||
| Pizza || 5 || 1 || || 2.500 || 0 | | Pizza || 5 || 1 || || 2.500 || 0 |