200
modifications
user: 3be0c9e (?) |
|||
| Ligne 690 : | Ligne 690 : | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Pierro</span> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Pierro</span> | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Yoso</span> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Yoso</span> | ||
|bgcolor="blueviolet"|Toaddle | |||
|bgcolor="blueviolet"|SSBBL | |bgcolor="blueviolet"|SSBBL | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">SSBBL</span> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">SSBBL</span> | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | ||
| Ligne 887 : | Ligne 887 : | ||
| | | | ||
|? | |? | ||
|- | |||
!align="left"|Hugo | |||
|bgcolor="tomato"|? | |||
| | |||
|bgcolor="limegreen"|Hugo | |||
|bgcolor="limegreen"|Pika | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|bgcolor="pink"|? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|bgcolor="blueviolet"|? | |||
|bgcolor="blueviolet"|? | |||
|bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">?</span> | |||
|- | |- | ||
!align="left"|Nico | !align="left"|Nico | ||
| Ligne 952 : | Ligne 970 : | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
!align="left"| | !align="left"|SSBBL | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Ligne 981 : | Ligne 983 : | ||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor="blueviolet"| | |bgcolor="blueviolet"|SSBBL | ||
|bgcolor=" | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | ||
|bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | |bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | ||
|bgcolor=" | |bgcolor="darkgray" colspan="1"| | ||
|- | |- | ||
!align="left"| | !align="left"|Toaddle | ||
|bgcolor="tomato"|? | |||
| | | | ||
|bgcolor="limegreen"|? | |||
|bgcolor="limegreen"|Pika | |||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor="orange"|Pierro | |||
| | | | ||
| | | | ||
|bgcolor="orange"|? | |||
|bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Ghost</span> | |||
|bgcolor=" | |bgcolor="gray" colspan="2"|''Red Island'' | ||
|bgcolor=" | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white"> | |||
|bgcolor="gray"|''Red | |||
|bgcolor="darkgray" colspan="2"| | |bgcolor="darkgray" colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
modifications