200
modifications
Balise : Via portable |
|||
| Ligne 824 : | Ligne 824 : | ||
|Nico'''³''' | |Nico'''³''' | ||
|colspan="2"|Arrow | |colspan="2"|Arrow | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white"> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Arrow</span> | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
| Ligne 854 : | Ligne 854 : | ||
!align="left"|▼ Candidats!! colspan="25" align="center"|Votes | !align="left"|▼ Candidats!! colspan="25" align="center"|Votes | ||
|- | |- | ||
!align="left"| | !align="left"|Barti | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Ligne 873 : | Ligne 873 : | ||
|colspan="2"|? | |colspan="2"|? | ||
|bgcolor="firebrick" rowspan="14"|''B''<br> <br>''I''<br> <br>''N''<br> <br>''O''<br> <br>''M''<br> <br>''E''<br> <br>''S'' | |bgcolor="firebrick" rowspan="14"|''B''<br> <br>''I''<br> <br>''N''<br> <br>''O''<br> <br>''M''<br> <br>''E''<br> <br>''S'' | ||
|? | |? | ||
| | | | ||
| Ligne 946 : | Ligne 921 : | ||
| | | | ||
|align="center" colspan="2"|? | |align="center" colspan="2"|? | ||
|bgcolor="gray" colspan=" | |bgcolor="gray" colspan="6"|''Redemption Island'' | ||
|- | |- | ||
!align="left"|Dario | !align="left"|Dario | ||
| Ligne 1 112 : | Ligne 1 086 : | ||
|colspan="2"|? | |colspan="2"|? | ||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Arrow</span> | |bgcolor="black"|<span style="color:white">Arrow</span> | ||
|bgcolor="gray" colspan=" | |bgcolor="gray" colspan="5"|''Redemption Island'' | ||
|- | |- | ||
!align="left"|Popo | !align="left"|Popo | ||
| Ligne 1 154 : | Ligne 1 127 : | ||
| | | | ||
|? | |? | ||
|- | |||
!align="left"|Arrow | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|bgcolor="pink"|? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|colspan="2"|? | |||
|? | |||
|bgcolor="gray" align="center"|''Red Isl'' | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">Hugo</span> | |||
|? | |||
|bgcolor="gray" align="center" colspan="1"|''Rl'' | |||
|bgcolor="black"|<span style="color:white">?</span> | |||
|- | |- | ||
!align="left"|Nico | !align="left"|Nico | ||
modifications