248
modifications
user: 53a1da5 (?) |
|||
| Ligne 545 : | Ligne 545 : | ||
|bgcolor="silver" align="center"|Dario | |bgcolor="silver" align="center"|Dario | ||
|bgcolor="brown" align="center" colspan="2"|Franck et FDY | |bgcolor="brown" align="center" colspan="2"|Franck et FDY | ||
|- | |||
||[http://www.forumjv.com/forums/42-3007104-47319887-1-0-1-0-epreuve-13-vocabulaire.htm Vocabulaire] | |||
|align="center"|Immunité | |||
|bgcolor="gold" align="center"|Dario | |||
|bgcolor="silver" align="center"|Franck | |||
|bgcolor="brown" align="center"|Popo | |||
|align="center"|Ghost | |||
|} | |} | ||
modifications