248
modifications
user: 53a1da5 (?) |
Balise : Via portable |
||
| Ligne 541 : | Ligne 541 : | ||
|bgcolor="brown" align="center"|Popo | |bgcolor="brown" align="center"|Popo | ||
|align="center"|Ghost | |align="center"|Ghost | ||
|- | |||
|[] | |||
|align="center" rowspan="2"|Double Immu | |||
|align="center" bgcolor="gold"|? | |||
|align="center" bgcolor="silver"|? | |||
|align="center" bgcolor="brown"|? | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|[] | |||
|align="center" bgcolor="gold"|? | |||
|align="center" bgcolor="silver"|? | |||
|align="center" bgcolor="brown"|? | |||
|align="center"|? | |||
|} | |} | ||
modifications